Київські адвокати пікетували Лук'янівське СІЗО

27.10.2015, 14:34
Київські адвокати пікетували Лук'янівське СІЗО - Фото
Фото: Ігоря Черезова
Сьогодні в Києві близько 60 адвокатів пікетували Лук'янівське СІЗО з вимогою поліпшити умови життя підозрюваних і усунути перешкоди для їх зустрічей із захсниками. Об цьому ЛІГА.net повідомив один з організаторів протесту, адвокат Ігор Черезов.

"Зараз люди, які перебувають в столичному СІЗО, страждають від тісноти, холоду, антисанітарії та жорстокого поводження. У подібній ситуації знаходяться і адвокати, які годинами чекають зустрічі зі своїми підзахисними. Створені такі умови, щоб у адвоката не було бажання ходити в СІЗО", - заявив Черезов.

Київські адвокати пікетували Лук'янівське СІЗО

Фото Ігоря Черезова

Адвокати вимагали зустрічі з начальником Лук'янівського СІЗО Олександром Васюком, проте його не виявилося на місці. Захисники передали свої вимоги заступникам Васюка.

У разі якщо адміністрація СІЗО не поліпшить умови життя підсудних і роботи адвокатів, захисники мають намір у найближчі тижні організувати всеукраїнський страйк адвокатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса