RU

Київрада ввела в столиці систему електронних закупівель

23.07.2015, 16:21
Київрада ввела в столиці систему електронних закупівель - Фото
df8329c8ff3b90846f0f8aa1f281eb4e.jpg
Депутати Київради підтримали проект рішення "Про затвердження положення та експлуатацію в місті Києві пілотного проекту "Система електронних закупівель". За відповідне рішення проголосували 92 депутати, повідомляє прес-служба столичної міськради.

Згідно з документом, під критерії обов'язкового здійснення закупівель комунальними підприємствами, бюджетними організаціями підпадають всі закупівлі товарів, послуг до 100 тис. грн і всі закупівлі робіт до 1 млн. грн.

"Ми дуже раді, що Київрада підтримала це рішення. Хочу пояснити, що собою представляє система електронних торгів - це дійсно унікальний проект розроблений спільно з громадськістю, міжнародними організаціями та спрямований на переведення паперових закупівель, які створюють великий бар'єр між бізнесом і ускладнюють бізнес-процеси, в електронний формат. Всі закупівлі будуть розміщуватися на веб-сайті, де кожен бажаючий зможе побачити процес і результати покупки он-лайн. По-перше, це забезпечує прозорість процесу, по-друге - знижує бар'єри для участі бізнес програм. По-друге, це забезпечить закупівлю за нижчими цінами. Київ - перший регіон, де прийняли відповідне реформаторське рішення, це дійсно рішення, яке потрібно ставити в приклад", - прокоментував рішення Київради заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

У свою чергу, доповідач з питання, заступник генерального директора КП Київське інвестиційне агентство Юрій Назаров, зазначив, що рішення Київради дозволить заощадити кошти з міського бюджету. "Звичайно, цей проект дає можливість забезпечити прозорість і ефективність влади, в той же час - зменшити витрати. Як ми оцінюємо, за результатами побачимо економію коштів в 18%, і очікуємо, що до кінця року столиця зможе заощадити до 100 млн грн, які можна буде використовувати для соціальних потреб міста", - повідомив Назаров.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко заявив, що подасть у Раду законопроект про систему електронних держзакупівель.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини