RU

Київрада остаточно закріпила ділянку під Києвом за Кононенком

15.07.2016, 16:10
Київрада остаточно закріпила ділянку під Києвом за Кононенком - Фото
Фото: radiosvoboda.org
Вчора, 14 липня, депутати Київміськради проголосували за передачу в оренду ТОВ "Міжнародна тенісна академія", що належить депутату від БПП Ігорю Кононенку, земельної ділянки в Пущі-Водиці "для експлуатації та обслуговування будівель і споруд спортивно-оздоровчого комплексу".

Як пише Радіо Свобода, цим голосуванням з договору оренди остаточно прибрали згадку про зобов'язання компанії побудувати там дитячу спортивну школу, для якої спочатку передавалася ділянка.

"Згідно з новим рішенням, термін оренди - 25 років, площа землі 2,6 гектара, розмір орендної плати - 3% від вартості ділянки (приблизно 963 тис грн на рік)", - стверджують журналісти.

За таке рішення проголосував 71 депутат, 28 депутатів утрималися.

Фракція партії Свобода в Київраді наполягала на збільшенні орендної плати до 12% і зменшенні терміну оренди з 25 років до 10 років, однак ці поправки не були підтримані.

У червні цього року журналісти програми Схеми оприлюднили розслідування, в якому стверджували, що 2014 році завод Ленінська кузня, який є однією з бізнес-структур президента Петра Порошенка і депутата Кононенка, отримав від влади столиці на реконструкцію корпуси піонертабору "Юнга" в Пущі-Водиці . Незабаром на цій території з'явився прибутковий фітнес-клуб.

ЗМІ стверджують, що нове рішення Київради від 14 липня змінило орендаря - з Ленінської кузні на ТОВ "Міжнародна тенісна академія", а також і мету оренди - з реконструкції табору - на "обслуговування будівель і споруд спортивно-оздоровчого комплексу".

Дивіться також: Схеми: Замість безкоштовної ДЮСШ син Кононенка відкрив фітнес-клуб

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини