RU

Київ підписав поступку щодо Чорноморського флоту, - Томенко

14.01.2013, 14:36
Київ підписав поступку щодо Чорноморського флоту, - Томенко - Фото
Микола Томенко
Депутат  Микола Томенко (фракція Батьківщина) вважає помилковим рішення парламентських опозиціонерів залишати зал пленарних засідань на знак протесту. Про це він заявив в понеділок на прес-конференції в Києві, коментуючи ситуацію минулого тижня, коли опозиція залишила залу пленарних засідань на знак протесту, а в цей час більшість ратифікувала чергову проблемну угоду з Російською Федерацією щодо Чорноморського флоту РФ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томенко зазначив, що був проти виходу з зали засідань, але більшість депутатів ухвалили рішення підтримати таку акцію. Депутат підкреслив, що вихід із залу на знак протесту - практика неефективна. "Поки я залишаюся в меншості", - сказав він.

Він висловив переконання, що опозиційні депутати повинні захищати Конституцію і виборців у залі, а не за її межами на знак протесту. "Я вважаю, що це було помилкове рішення, що опозиція покинула зал засідань", - додав політик.

За його словами, опозиціонери делегували кількох представників від фракцій, щоб вони виступили з приводу проекту угоди. Тим не менш, голосування було "чисто кнопкодавським". "До того ж виникла бійка і нам потрібно було захищати своїх бійців, а не йти. Тож ще раз підкреслюю - я вважаю, що це помилкова тактика опозиції, яку ми не повинні застосовувати", - додав він.

У відношенні самого угоди з Росією по ЧФ, ратифікованої парламентом у п'ятницю, Томенко зазначив, що документ не тільки антидержавний, але і абсурдний. Народний обранець трактує угоду як чергову політичну поступку Росії. "Ми з Росією ратифікували угоду про те, що на території України українці мають право гасити пожежу за свої гроші", - пояснив він.

Нагадаємо, в п'ятницю, 11 січня, Верховна Рада з бійкою проголосувала за ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Росії про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розміщені об'єкти ЧФ РФ на території України.

Досьэ на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини