RU

Київська влада обіцяє не забороняти масові акції в столиці

21.09.2011, 13:55
Київська влада обіцяє не забороняти масові акції в столиці - Фото
03de6d6570a1645f8d9415beaf01f798.jpg

Київська влада обіцяє не забороняти масові акції в столиці

Київська влада не буде обмежувати проведення масових акцій, оскільки це суперечить демократичним принципам. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

При цьому він зазначив, що ще не бачив цей документ, але пообіцяв ознайомитися з ним. "Я подивлюся цей проект, і ми його скасуємо навіть як проект, якщо там є якісь наступи на демократію", - сказав Попов.

За словами голови КМДА, усі бажаючі зможуть подати свої зауваження до цього проекту. "Моя принципова думка - без демократичних процесів ми не будемо мати нормального суспільства. Інша справа - як іноді трактується демократія. Дехто вважає, що можна порушувати законодавство або якісь правила. На мою думку, якраз їх виконання з одного боку, а з іншого - доступність влади, це і є демократичний процес. Тому ми не будемо нічого забороняти", - заявив чиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столична влада збирається заборонити проведення масових акцій на відстані менше за 100 метрів від держустанов. У місцях проведення масових заходів також хочуть заборонити встановлення наметів, прапорів і транспарантів.

Попов і його команда: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини