RU

Хуг про російських військових в Донбасі: Я з ними зустрічався

06.02.2017, 12:12
Хуг про російських військових в Донбасі: Я з ними зустрічався - Фото
Александр Хуг
В окупованому Донбасі спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зустрічалися з людьми, які говорили, що вони знаходяться в складі підрозділів Російської Федерації. Про це в інтерв'ю Українській правді заявив перший заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

"Наші спостерігачі, включаючи мене, зустрічалися з людьми, які стверджують, що вони є членами підрозділів Російської Федерації. Підкреслюю, що саме ці люди стверджували, що вони є частиною цих підрозділів", - сказав Хуг.

За його словами, ЗМІ роблять висновки на основі звітів місії. "СММ не уповноважена визначати сторони конфлікту", - наголосив Хуг.

Щодо заяв керівника української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню Бориса Кременецького про те, що російські спостерігачі є співробітниками ГРУ або ФСБ, Хуг сказав: "Якщо хтось виконує свої обов'язки несерйозно, глава місії може застосувати серйозні заходи. І навіть неважливо, чи це громадянин Росії, Німеччини, Швейцарії або України. Для нас всі є співробітниками місії".

"Ми не закриваємо очі на неналежну поведінку. А той, хто, можливо, і закриє очі, вже сам порушує кодекс, і проти нього будуть застосовані відповідні заходи", - додав перший заступник голови місії.

11 січня керівник української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню Борис Кременецький заявив, що російські офіцери в Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ - це кадрові співробітники ГРУ або ФСБ.

12 грудня повідомлялося, що неподалік від Маріуполя ОБСЄ побачила російських військових.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини