RU

Хто замінить Хорошковського в Кабміні: версія Фесенка

19.12.2012, 17:18
Хто замінить Хорошковського в Кабміні: версія Фесенка - Фото
Володимир Фесенко
Такий прогноз озвучив сьогодні на прес-конференції голова правління прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, політолог відзначив, що новий склад уряду досі не затверджений через гостру боротьбу за окремі крісла. Зокрема, це стосується посади першого віце-прем'єр-міністра і таких ресурсних посад, як міністр з питань надзвичайних ситуацій, міністр АПК, міністр економіки.

Фесенко зазначив, що обговорюється такий варіант, що якщо Клюєв повернеться в крісло першого віц-прем'єр-міністра, він об'єднає свою посаду з посадою міністра економіки.

На думку політолога, новий уряд буде сформовано мінімум до кінця тижня - максимум до кінця року. При цьому його склад оновиться щонайменше на третину - максимум на половину. "Ключові фігури в уряді, швидше за все, залишаться на своїх позиціях. Якщо говорити про найбільш ключову позицію - першого віце-прем'єр-міністра - я думаю, що кандидат номер один - це Андрій Клюєв, а другий варіант - нас може очікувати підвищення міністра фінансів Юрія Колобова. І це буде означати посилення впливу Сім'ї і, можливо, підготовку в майбутньому до зміни керівника уряду ", - вважає Фесенко.

Також, за його словами, як кандидата на посаду першого віце-прем'єр-міністра називають голову Нацбанку Сергія Арбузова. "Але я думаю, що це менш імовірний варіант. Якщо буде Арбузов призначений, він точно буде проходити стажування для того, щоб потім замінити Азарова. Але мені здається, що все-таки зараз для нього позиція голови Нацбанку досить прийнятна, комфортна, і, скоріше, стажування проходитиме Колобов, щоб потім бути дублером для Арбузова, якщо відбудеться зміна на капітанському містку", - підсумував він.

Досьє на Володимира Фесенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини