Хто з депутатів літає в Мінськ і Москву: опублікований список

Хто з депутатів літає в Мінськ і Москву: опублікований список - Фото
27.02.2017, 11:58

В умовах заборони на пряме авіасполучення між Києвом і Москвою бажаючі дістатися до російської столиці змушені літати з пересадкою в Мінську

За 2015-2016 роки з Києва до Мінська і далі до столиці держави-агресора РФ Москву літали 59 народних депутатів. Про це з посиланням на відповідь Госпоргранслужби на відповідний депутатський запит пише глава комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар.

"Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два минулі роки - роки війни з Росією - літали на Мінськ, і в більшості випадків далі на Москву", - зазначила вона.

В оприлюдненому списку Держприкордонслужби деякі з народних депутатів, за словами Сюмар, дійсно літають саме в Мінськ - наприклад, Ірина Геращенко, Ганна Гопко або Андрій Іванчук.

"Але, думаю, вже відомий Андрій Артеменко, Сергій ЛьовочкінБойко, Мураєв, ОнищенкоКіваловДеркач, Рабінович, Тарута і багато інших зовсім не на переговори в мінському форматі літали... Робіть висновки", - додала нардеп.

Дивіться також: Медведчук в обхід заборони здійснює польоти в Москву - ЗМІ

Хто з депутатів літає в Мінськ і Москву: опублікований список

Фото: Facebook / Вікторія Сюмар

Припинення прямого авіасполучення між Україною і Росією поширюється і на приватні літаки. Для такого перельоту за умови реєстрації літака в третіх країнах потрібно отримувати дозвіл в української та російської влади.

Державіаслужба України прийняла рішення про
повне припинення повітряного сполучення між Україною та РФ з 25 жовтня 2015 року.

Дивіться також: ЗМІ спробували дізнатися, хто оплачує чартери до Мінська: відео

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.