RU

Хто в прокуратурі найбагатший: топ-трійка декларантів

21.06.2017, 12:39
Хто в прокуратурі найбагатший: топ-трійка декларантів - Фото
84d78c51d26092aff6aad4fd6ab7dd00.jpg
У топ-трійку найзаможніших працівників прокуратури за 2016 рік, якщо судити по рухомому майну, включаючи членів сім'ї, входять двоє невідомих широкому загалу декларантів, а також заступник генерального прокурора Анатолій Матіос. Дані взяті зі спецпроекту  LIGA.net "Електронні декларації - 2017: гроші суддів, прокурорів і головлікарів в графіках".

Найбагатший співробітник прокуратури - Юрій Кривобок, старший слідчий з особливо важливих справ другого слідчого відділу управління спецрозслідування Департаменту спецрозслідування. Рухоме майно його родини становить майже 84 млн гривень, з яких 3 млн декларанти зберігають в готівці. Він володіє 57 гектарами землі і понад 2600 кв. метрів нерухомості. У розпорядженні - Mercedes Benz GLE 350 D, Volksvagen Tuareg і ще ряд автомобілів, а також гідроцикл Bombardier RTX. Дохід сім'ї Кривобока за минулий рік - понад 23 млн грн.

На другому місці в списку заможних працівників прокуратури - співробітник ГПУ Юлія Біленька. Рухоме майно її та сім'ї оцінено більш ніж в 44,6 млн грн, з них готівкою - майже 14 млн грн. Прокурор і члени сім'ї їздять на Peugeot 307, BMW 316, Ford Escort і навіть ГАЗ-53. Дохід за 2016 й - менше 350 тисяч гривень.

Трійцю замикає Матіос, чиє з сім'єю рухоме майно оцінено приблизно в 38,5 млн грн, майже 18 млн з яких він і близькі родичі зберігають готівкою. Дохід його і сім'ї в минулому році - 47,4 млн грн. У Матіосів - 143 га землі та понад 1100 кв. м нерухомості.

Хто в прокуратурі найбагатший: топ-трійка декларантів
Примітка: Всі гроші переведені за курсом в гривні і підсумовані. В сумі відбивається статок не тільки самого чиновника, а й його сім'ї (людей, з якими проживає автор декларації).

Спецпроект LIGA.net: Гроші суддів, прокурорів і головних лікарів - в графіках

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини