RU

Хто відправив Семенюк-Самсоненко у відставку? Голосування фракцій

26.12.2008, 15:41

Тарас Чорновіл став єдиним представником Партії регіонів у парламенті, котрий підтримав відставку глави Фонду державного майна Валентини Семенюк-Самсоненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, крім Т. Чорновола у позитивному голосуванні щодо звільнення голови ФДМУ взяли участь 154 депутати від фракції БЮТ, 58 членів НУНС, всі 20 комуністів, 19 з 20 представників Блоку Литвина.

Нагадаємо, Верховна Рада України сьогодні звільнила з посади голову Фонду державного майна України Валентину Семенюк-Самсоненко. Це рішення набрало 259 голосів народних депутатів. Документ набрав чинності з моменту його прийняття.

На відставці В. Семенюк-Самсоненко, зокрема, наполягали народні депутати від БЮТ, котрі вимагали, щоб кадрові перестановки у Фонді сталися саме на цьому пленарному тижні. Водночас, фракція Партії регіонів не мала наміру голосувати за звільнення В. Семенюк-Самсоненко з посади керівника Фонду держмайна. "Коли наші колеги з парламенту, представники фракції БЮТ пропонують зняти Семенюк з роботи, але при цьому кажуть, що давайте ми наступного керівника не будемо призначати, то ми розуміємо, що вони хочуть призначити свого заступника і трошки подерибанити цю організацію, чим вони, по суті справи, і займаються на інших фронтах", - заявляв, зокрема член фракції Олександр Єфремов.

Нагадаємо, на пост голови ФДМ зараз претендує "протеже" Кабінету Міністрів України Андрій Портнов. Урядовий проект постанови ВР N3467 було зареєстровано в українському парламенті 10 грудня 2008 року.

Валентина Семенюк-Самсоненко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини