RU

Хто підтримав створення "коаліції тушок"? Прізвища нардепів

09.03.2010, 16:20

За "індивідуальний підхід" до створення коаліції проголосували сім народних депутатів від БЮТ і п'ять парламентаріїв від НУНС. Загалом зміни до статті 61 Закону України "Про Регламент Верховної Ради" N6137 підтримали 235 народних депутатів України.

Як випливає з результатів поіменного голосування, зокрема, від БЮТ за нову редакцію регламенту голосували Володимир Каплієнко, Геннадій Задирко, Віталій Барвіненко, Юрій Полунеєв, Григорій Омельченко, Ігор Савченко, Олег Черпицький.

Від НУНС кнопку "за" натиснули Юрій Бут, Іван Плющ, Володимир Поляченко, Ігор Палиця і Олександр Омельченко.

Партія регіонів і комуністи віддали за зміну регламенту всі голоси - 172 і 27 депутатів, відповідно. А ось у Блоці Литвина традиційно не голосував Володимир Литвин - і фракція дала за зміну регламенту 19 голосів з 20-ти можливих.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада внесла до регламенту зміни, які передбачають формування коаліції не тільки фракціями, але й народними депутатами. За цей проект змін проголосували 235 народних депутатів. Прийнятий парламентом законопроект пропонує викласти ст. 61 закону про регламент у новій редакції. Відповідно до змін, коаліція - це "сформоване за результатами виборів і на основі узгоджених політичних позицій... об'єднання депутатських фракцій, народних депутатів, до якого належить більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради". До того ж з п. 2 ст. 61 Регламенту Верховної Ради вилучається пропозиція про те, що коаліція формується депутатськими фракціями. До коаліційної угоди додається список коаліціантів.

Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини