RU

Хорватія візьме на лікування поранених бійців Нацгвардії

22.10.2014, 10:39
Хорватія візьме на лікування поранених бійців Нацгвардії - Фото
3c5b2710631dcebaaeb8495fefbdf97b.jpg
Україна і Хорватія домовилися про лікування поранених в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовців Національної гвардії України в Хорватії. Про це повідомляє офіційний сайт посольства України в Хорватії.

"Згідно з пропозицією хорватської сторони і в результаті проведених послом України Олександром Левченком низки зустрічей в Міністерстві закордонних і європейських справ та МОЗ Республіки Хорватія досягнута домовленість про організацію лікування та реабілітації в Хорватії військовослужбовців Національної гвардії України, які були поранені під час виконання завдань у зоні АТО", - йдеться в повідомленні.

Хорватська сторона надасть повну медичну і психологічну допомогу українським бійцям, згідно зі спеціально розробленою програмою реабілітації військовослужбовців, які брали участь і були поранені при виконанні бойових завдань.

Усі витрати, пов'язані з транспортуванням і перебуванням бійців Нацгвардії в Хорватії, буде повністю покривати хорватська сторона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини