RU

Хорошковському поставили завдання вести Україну в ЄС

23.02.2012, 13:32
Хорошковському поставили завдання вести Україну в ЄС - Фото
Валерій Хорошковський
Питання європейської інтеграції будуть серед основних обов'язків, які буде виконувати Валерій Хорошковський. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, представляючи членам Кабінету міністрів першого віце-прем'єр-міністра України, який на цю посаду був призначений 22 лютого Указом президента.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров зазначив, що президент України Віктор Янукович окреслив основні напрями діяльності першого заступника керівника уряду.

"Найголовніший напрямок - європейська інтеграція, саме цьому напрямку ми приділяємо величезну увагу", - підкреслив Азаров. При цьому глава уряду підкреслив, що перед Хорошковським стоїть складне завдання - спільно з МЗС, спільно з усіма міністерствами і відомствами налагодити роботу так, щоб вона реально рухалася до поставленої мети - європейської інтеграції України, і результати такої роботи були очевидні.

Зокрема, Азаров поставив завдання "зробити все, щоб, як домовлявся президент з керівництвом Європейської комісії, ми в 2013 році реалізували безвізовий режим". Також в порядку денному роботи першого віце-прем'єр-міністра стоять питання зони вільної торгівлі, зокрема, парафування відповідної угоди і "величезна робота з ратифікації цієї угоди". І нарешті - угода про політичну асоціацію, яка є "великим і серйозним документом, що визначає політику добросусідства з Європейським Союзом".

Азаров підкреслив необхідність адаптації нашого законодавства до норм ЄС. За його словами, зараз ця робота ведеться кілька формально, голова уряду ж поставив завдання зробити все, "щоб реально наші нормативні документи, закони відповідали за своїм змістом меті європейської інтеграції".

"Величезний блок роботи, який потрібно щодня вести", - підсумував глава уряду.

При цьому Азаров підкреслив, що Хорошковський також буде курирувати всі питання, пов'язані з економікою і фінансами. Крім цього, на першого віце-прем'єр-міністра покладено обов'язки координації та вирішення всіх робочих питань взаємодії між міністерствами та відомствами.

Азаров побажав Хорошковському успіхів в роботі, зазначивши, що він може розраховувати на підтримку - його особистеу й всіх членів Кабінету міністрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини