RU

Хорошковського змусили продати Інтер, - член громадської ради

01.02.2013, 17:41
Хорошковського змусили продати Інтер, - член громадської ради - Фото
Вікторія Сюмар (фото - особистий facebook)
Валерій Хорошковський був змушений продати Inter media group limited компанії Дмитра Фірташа через критичні новин про роботу влади. Про це в коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявила член громадської ради при телеканалі Інтері, виконавчий директор Інституту масової інформації  Вікторія Сюмар.

Відповідаючи на запитання, чи не здається їй, що громадська рада була використана Хорошковським для того, щоб підняти ціну на Інтер, Сюмар сказала: "Можна думати що завгодно. Але для інформаційного простору важливіше, що останні п'ять місяців країна могла дивитися зовсім інші новини на Інтері, особливо в ході останнього місяця виборчої кампанії... П'ять місяців критики в ефірі національного каналу - це основна причина примусу до продажу".

На питання, чи означає це, що Хорошковський був змушений продати канал, Сюмар відповіла: "З моєї точки зору, так".

Члени громадської ради сподіваються, що зможуть коректувати інформаційну політику каналу і при новому власнику - меморандум про його створення був підписаний не особисто з Хорошковським, а з Інтером.

"Ми не можемо ні на кого тиснути, але ми будемо відверто говорити, в який бік змінилися новини. Згідно з меморандумом, телеканал взяв на себе зобов'язання брати до уваги і коректувати інформаційну політику у відповідності з результатами моніторингів та порадами експертів. Подивимося, як на них тепер буде реагувати канал. Це вже питання іміджу нового власника", - підкреслила Сюмар.

Керівник ІМІ сподівається, що сьогодні в ефір, як і планувалося, вийде ток-шоу Безулик "Справедливість" - випуск присвячений вбивству Євгена Щербаня. "Випуск повинен бути, інакше це було б уже занадто", - вважає вона.

Нагадаємо, сьогодні компанія KH Media limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала угоду про продаж 100% акцій компанії Inter media group limited, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд. Покупцем групи виступила компанія GDF Media limited, що належить Дмитру Фірташу. Слід зазначити, що сума операції, названа прес-службою каналу Інтер, виглядає неправдоподібною і політизованою. Журнал Корреспондент у листопаді 2012 року оцінив активи Фірташа в $3,2 млрд., а медіа-активи Хорошковського - в $395 млн. Навіть якщо Хорошковський запропонував купити групу за  2,5 млрд. (допустимо, включивши якийсь політичний мультиплікатор) і Фірташ погодився, то останньому знадобився б грандіозний розпродаж свого бізнесу, а такого не було.

Досьє на телеканал Інтер

Досьєна Вікторію Сюмар

Досьє на Валерія Хорошковського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини