RU

Хорошковський знає про порушення в передвиборній кампанії

19.09.2012, 17:10
Хорошковський знає про порушення в передвиборній кампанії - Фото
Валерій Хорошковський
Перший віце-прем'єр міністр України Валерій Хорошковський вважає, що поки всі порушення в ході передвиборчої кампанії - дрібні. Про це він сказав сьогодні журналістам на брифінгу, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Хорошковський зазначив, що на сьогоднішньому засіданні Ради регіонів наводились приклади порушень в ході передвиборної кампанії. "Я щодня отримую таку інформацію. В тому числі отримую листи від наших посольств - із США, Європи. Ми уважно все аналізуємо. Великий перелік різних порушень, але вони не значні, дрібні", - сказав він.

За словами політика, основні порушення пов'язані з неможливістю розміщення агітації політичними силами, підкупом виборців і т.д. "Тобто, ми маємо велику кількість, але дрібних порушень, які, на мою думку, абсолютно спокійно можна на місцевому рівні втихомирити і не дати цій хвилі піднятися", - сказав він.

На уточнююче запитання, чи обговорювалися порушення, пов'язані з масовими "міграціями" виборців, Хорошковський відповів: "Це не порушення. Це проблема законодавства. Президент сказав це питання вивчити. Проблема в тому, що на сьогодні будь-яка зміна законодавства - це досить складний процес, який може проходити тільки на консенсусній основі. Якщо всі політичні сили погодяться з тим, що ця норма - проблемна, то її обов'язково потрібно змінити".

Досье на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини