RU

Хорошковський відхрестився від скандалу з ТВі

25.04.2013, 13:09
Хорошковський відхрестився від скандалу з ТВі - Фото
Валерій Хорошковський
Бізнесмен Валерій Хорошковський не має відношення до конфлікту на телеканалі ТВі. Про це сказано в заяві його прес-служби.

"У зв'язку з низкою публікацій в українських ЗМІ про можливу присутність у конфлікті навколо телеканалу ТВі Валерія Хорошковського повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності", - сказано в повідомленні, передає Українська правда.

Інформацію в ЗМІ про можливу причетність Хорошковського до подій на ТВі прес-служба вважає "способом замаскувати тих, хто реально стоїть за спробою захопити канал сумнівним чином".

Хорошковський переконаний, що подібні "непрозорі методи щодо зміни керівництва та власників, які мають ознаки рейдерства, є вкрай негативним явищем і свідчать про значну кількість проблем із захистом прав власності та інших прав в Україні, зокрема, і права на збалансований і об'єкт об'єктивну інформацію".

"Хорошковський сподівається, що ситуацію на каналі ТВі вдасться вирішити легітимним чином і при цьому не будуть порушені права журналістів і права аудиторії на отримання інформації", - сказано в заяві.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ з зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини