RU

Хорошковський пояснив, чому Янукович більше року не був в ЄС

16.10.2012, 13:50
Хорошковський пояснив, чому Янукович більше року не був в ЄС - Фото
Валерій Хорошковський (фото - president.gov.ua)
Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський вважає, що президент Віктор Янукович не їздить до країн Європейського Союзу через виборче правосуддя в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю  Deutsche Welle у Берліні.

На питання, чому Янукович більше року не був ні в одній з країн ЄС, Хорошковський відповів: "Я не відповідаю за зовнішньополітичний вектор, тому мені досить складно говорити про причини. Думаю, що тут є певні питання, пов'язані з тими претензіями і проблемами, які звучать на кожній з наших зустрічей. Це, зокрема, питання, пов'язані з нашим виборчим правосуддям, про які я і сьогодні чув від своїх німецьких колег".

"Наші відповіді симетричні цих питань. Ми говоримо про те, що при всій важливості кожної конкретної справи таки правильніше було б вирішувати такі проблеми інституційно, тобто в ході зміни законодавства", - додав Хорошковський.

За його словами, 19 листопада в Україні розпочнеться робота з адаптації українського Кримінально-процесуального кодексу, вже прийняті нові редакції законів про адвокатуру та прокуратуру. "Це сильні відповіді. І ми можемо сказати тільки спасибі нашим європейським колегам за пильну увагу", - зазначив він.

Нагадаємо, вчора Хорошковський побував у Берліні з коротким робочим візитом. Він провів переговори з віце-канцлером ФРН, міністром економіки Філіпом Реслером, розмовляв з депутатами бундестагу і представниками німецьких ділових кіл.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини