RU

Хорошковський поки не знає, кого звільнить Янукович

24.05.2012, 16:11
Хорошковський поки не знає, кого звільнить Янукович - Фото
Валерій Хорошковський
На сьогодні є ряд міністерств і відомств, які порушують графіки виконання програми реформ президента України. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський, відповідаючи на питання журналістів, які саме міністерства і відомства розкритикував голова держави за гальмування реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хорошковський зазначив, що нещодавно відбулося розширене засідання Кабінету міністрів, на якому розглядався хід виконання національної програми дій. "Безумовно, є міністерства та відомства, які порушують графіки, затверджені на рівні президента. У зв'язку з тим, що дійсно ряд законодавчих актів вимагає дуже детального опрацювання, всім міністерствам і відомствам було дано завдання протягом місяця переглянути ці графіки і надалі не допускати недовиконання або неякісного виконання планів", - сказав він.

Хорошковський наголосив, що виконанням роботи вважається не внесення законодавчого акта в парламент, а його імплементація. "От коли ці речі будуть зроблені, після цього можна буде говорити про конкретні приклади", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні на Раді регіонів президент України Віктор Янукович заявив, що міністрам, які гальмують проведення реформ не місце в уряді і чекає від прем'єр-міністра Миколи Азарова конкретних пропозицій.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини