RU

Хорошковський каже, що закон про наклеп неприпустимий

19.09.2012, 17:19
Хорошковський каже, що закон про наклеп неприпустимий - Фото
Валерій Хорошковський
Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський вважає несвоєчасним і неприпустимим закон про кримінальну відповідальність за наклеп. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Закон ще не прийнятий, це перше читання. Наскільки я розумію, є різні точки зору. Я згоден з тією думкою, що, на жаль, в нашій країні в силу того, що немає довіри до судів, ми не можемо приймати таке жорстке законодавство . Це моя особиста думка. Я вважаю, що на сьогодні це точно передчасно і, можливо, в такій формі навіть неприйнятно", - сказав Хорошковський, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, Верховна Рада України має намір повернути в законодавство поняття "наклеп" і передбачити за такі діяння кримінальну відповідальність.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська 18 вересня опублікувала звернення до керівництва Верховної Ради України, в якому зазначила, що запропоновані законопроектом санкції є надмірними, і що вони можуть призвести до суттєвого обмеження свободи слова та можуть мати стримуючий ефект в діяльності засобів масової інформації .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини