RU

Херсонські депутати просять Януковича навести порядок в Україні

24.01.2014, 14:39
Херсонські депутати просять Януковича навести порядок в Україні - Фото
Фото: visti.ks.ua
Депутати Херсонської обласної ради прийняли рішення звернутися до президента Віктора Януковича, щоб він навів лад країні. Дане рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні сесії.

Як повідомляють Херсонские вести, дане питання було відсутнє на порядку денному, однак внесла дану пропозицію заступник голови ОДА Ганна Пономаренко, яка і його і зачитала. "Події, які відбуваються зараз у Києві, викликають у нас побоювання за майбутнє нашої держави. Ситуація, штучно розхитана за кордону і опозиційними лідерами, вийшла з-під контролю. Шанувальники Євромайдану, яких підбадьорюють провокатори, перейшли всі межі. Вони втратили почуття реальності і відчули повну безкарність" - йдеться в повідомленні.

Також у документі зазначено, що активісти на Грушевського є екстремістами і намагаються вчинити державний переворот будь-яку ціну. Депутати просять у Януковича заспокоїти конфліктні настрої.

До того ж, депутати підтримали ініціативу депутата - комуніста Анатолія Тарановського попросити Януковича заборонити діяльність ВО Свобода.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини