RU

Хармс: Членам уряду України можуть заборонити в'їзд в ЄС

06.03.2013, 23:41
Хармс: Членам уряду України можуть заборонити в'їзд в ЄС - Фото
Ребекка Хармс (фото - EPA)

У разі продовження використання судової системи в політичних цілях проти представників уряду України в Європейському Союзі можуть ввести візові санкції. Про це 6 березня заявила член Європейського парламенту Ребекка Хармс.

"У разі зловживання судовою владою ми можемо прийти до того, що приймемо особливі заходи проти членів українського уряду, як, наприклад, заборона в'їзду. У нас вже є досвід з іншими країнами, де було зловживання політичною владою в боротьбі з політичними опонентами. Ми повинні про це подумати", - сказала Хармс в ефірі 5 каналу.

Вона підкреслила, що вибіркове правосуддя є відомою проблемою України. "По всій Європі, у всьому світі справи Луценка і Тимошенко отримали широкий розголос. Зараз увага стане ще пильнішою", - зазначила європарламентарій.

"Після саміту Україна-ЄС я сподівалася на поліпшення ситуації, бо з українського боку були певні заяви, що буде краще відношення не тільки до Тимошенко, але і до Луценка. Замість цього ми бачимо відкриття несправедливої справи проти Власенка. Це так нерозумно і особливо для майбутнього України, тому що в Угоді про асоціацію ми закладаємо фундамент для кращого економічного і демократичного розвитку всіх українських громадян. Ми дійсно намагаємося прокласти шлях у майбутнє і тепер це справа проти Власенко... Це проти угоди про асоціацію", - заявила Хармс.

Вона додала, що обов'язково поінформує про останні події в Україні всіх колег з інших фракцій. "Якщо пан Власенко потрапить за ґрати, я не бачу жодних шансів на те, що буде підписано угоду про асоціацію", - підкреслила європарламентарій.

Нагадаємо, після п'ятигодинної наради Вищий адміністративний суд України ухвалив рішення про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата. Це рішення оскарженню не підлягає. Суд вирішив, що, захищаючи Тимошенко, Власенко виконував функції адвоката. Зокрема, 6, 7 і 13 лютого він брав участь у судових засіданнях (у справі вбивства Євгена Щербаня).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини