RU

Харківський губернатор пояснив скандальну переписку Хомутинніка

22.06.2015, 16:46
Харківський губернатор пояснив скандальну переписку Хомутинніка - Фото
Віталій Хомутиннік
Опубліковане в ЗМІ листування народного депутата Віталія Хомутинніка з главою одного з районів Харкова - пані Топчій, в якій  йдеться про главу Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна - не більше, ніж робочий момент, який не має ніякого відношення до  "тіньових домовленостей" . Про це в  інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ розповів сам губернатор Харківської області Ігор Райнін.

"Історія була подана все дуже спекулятивно. Там ситуація наступна: Хомутиннік - народний депутат, обраний у Фрунзенському районі Харкова, пані Топчій - глава Фрунзенської РДА в Харкові. Вона, таким чином, намагалася прискорити потрапляння до мене, як до губернатора на прийом. Так що вирвані з контексту слова "ситуація загострилася" і "я йому нагадав"... Ну так, ситуація в Харкові напружена... Так, Хомутиннік мені нагадав про пані Топчій. Ми ж, як я вже говорив, спілкуємося з усіма депутатами, обраними в Харкові" , - сказав Райнін.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ були опубліковані фото смс-переписки Віталія Хомутинніка з сесійної зали Верховної Ради, під час якої, він, як було подано, "вирішував питання" з губернатором Харківської області Ігорем Райніним".

Згідно з інформацією, під час засідання парламенту Хомутинніку прийшло повідомлення від абонента з ім'ям Топчій Т.В.

"Шановний В.Ю.! Ситуація загострюється. Губернатор не викликає. Підкажіть, що мені робити?" - написав співрозмовник політика. Поглянувши на повідомлення, Хомутиннік переключився на телефон і почав дзвонити абоненту, занесеному в телефонну книгу як "Харків губер Ігор". Сказавши пару слів, Хомутиннік перервав зв'язок. Після цього повернувся в sms-листування і написав Тетяні Топчій: "Я йому нага(дав)".

Читайте повний текст інтерв'ю Ігоря Райніна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини