RU

Харківська міськрада хоче заборонити акції під судом Тимошенко

18.04.2012, 16:50
Харківська міськрада хоче заборонити акції під судом Тимошенко - Фото
02b06fbdf66183354f543ec8534220a8.jpg
Погоджувальна комісія виконавчого комітету Харківської міської ради буде звертатися до суду, з проханням заборонити заплановані на 19 квітня акції під Апеляційним судом Харкова, де буде розглядатися справа Юлії Тимошенко щодо ЄЕСУ.

Рішення було прийнято в середу на засіданні комісії після обговорення повідомлень про проведення масових акцій на території Харкова, поданих партією Батьківщина, повідомили в прес-службі міськради.

Голова комісії, заступник міського голови Ігор Терехов зазначив, що акції опозиції блокують нормальне життя Харкова, зачіпають основні магістралі міста, в результаті чого харків'яни не зможуть добратися на роботу й повернутися додому.

Нагадаємо, Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини