RU

Єханурова і Наливайченка викликали у парламент

19.12.2008, 11:23

Верховна Рада України запросила виконувача обов'язків голови СБУ Валентина Наливайченка і Міністра оборони Юрія Єханурова на розгляд звіту Тимчасової слідчої комісії ВР у питаннях з'ясування обставин і встановлення фактів постачань у Грузію української військової техніки з порушенням законодавства України і норм міжнародного права.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, народні депутати вже почали розгляд звіту комісії. Зараз у пленарній залі ВР присутній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Геннадій Воробйов.

Парламентарі ухвалили рішення продовжити час виступів і обговорення цього питання. Так, доповідачеві - голові комісії Валерію Коновалюку - замість 10 хвилин надано 20 хвилин для виступу. За таке рішення проголосувало 226 народних депутатів.

Нагадаємо, раніше в рамках розслідування справи про розголошення державної таємниці, слідчі СБУ завершили перевірку обставин постачання товарів військового призначення до Грузії. В СБУ заявили: "Всі необґрунтовані твердження і припущення народного депутата України Валерія Коновалюка не відповідають дійсність і є інсинуаціями на збиток національній безпеці України".

У свою чергу, Валерій Коновалюк вважає, що реакція СБУ на "збройне питання" є "зразком відкритої дезінформації". Про це він заявив в своєму листі на адресу в.о. глави Служби безпеки Валентина Наливайченка. За його словами, проблема постачань військової техніки у Грузію відкрита, оскільки Тимчасова комісія ВР з розслідування цих фактів так і не отримала відповідей на свої питання.

Сьогодні комуністи і "регіонали" запропонували за результатами звіту комісії зняти Ю. Єханурова з посади Міністра оборони.

Інтриги, скандали, сенсації української політики: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини