RU

Єхануров знає, куди Росія забере свій флот

03.10.2008, 17:21

Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляє, що Росія будує свою нову військово-морську базу у Новоросійську і їй треба "достатньо серйозно попрацювати, щоб встигнути до 2017 року".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, також Міністр підтвердив, що Чорноморський флот Росії виконує всі укази Президента України щодо пересування територією нашої держави. "Бюрократична сторона питання виконується нормально, вони нам повідомляють про все. Але так буває, що вони дають інформацію, що прийдуть через три дні, а приходять через п'ять. Але, все одно, вони нам повідомляють, що вони прийдуть. У нас немає проблем у відносинах на цьому рівні. У нас нормальні ділові відносини", - наголосив Ю. Єхануров.

Водночас, він сказав, що це питання є лише одним із трьох аспектів двосторонніх відносин. "Другий аспект - юридично-економічний. Це, наприклад, оренда російським флотом української землі. 97 мільйонів за погашення боргів - ця сума просто смішна. Треба сідати за стіл переговорів, погашати газові борги і встановлювати нову норму відносин. Я вважаю, що ця нова норма відносин має обов'язково враховувати інтереси Севастополя, щоб до місцевого бюджету надходили серйозні кошти", - наголосив глава оборонного відомства.

Третій аспект, на думку Міністра оборони, політичний. "У нас є Конституція, яка передбачає виведення флоту у 2017 році. Це догма, на якій ми стоїмо", - наголосив Ю. Єхануров.

Про перебування Чорноморського флоту Росії у Криму >>>

Досьє на Юрія Єханурова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини