RU

Єхануров заявляє про готовність до військового параду до Дня незалежності України

08.08.2008, 16:10

95% коштів, необхідних для підготовки та проведення параду військ до Дня незалежності України, вже витрачено. Про це повідомив Міністр оборони України Юрій Єхануров на злітно-посадоковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу "Авіант", де проходило тренування парадних розрахунків, які братимуть участь у параді в пішому стані.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, Ю. Єхануров подякував всім ремонтним заводам, які дуже "серйозно поставилися до такої важливої справи як підготовка військової техніки до параду". "Ці підприємства пройшли серйозне випробування - вони у найкоротші терміни підготували нашу техніку", - сказав він.

Глава оборонного відомства зауважив, що підготовка до параду "сколихнула" та "мобілізувала" людей, військових і робочих підприємств, на яких здійснювався ремонт та модернізація техніки. "Я дуже хотів би, щоб після параду в українського хлопця "прокинулося" бажання стати офіцером, льотчиком або танкістом, а не так як зараз вони хочуть стати рекетирами або банкірами", - додав Ю. Єхануров.

Нагадаємо, 7 серпня 2008 року Міністр оборони України Юрій Єхануров заявив, що на проведення параду військ Міноборони України не одержало жодної копійки. "Ситуація складається наразі таким чином, що змін до бюджету не буде і ми проведемо парад фактично за рахунок внутрішніх резервів і високої організації цієї справи", - сказав він.

Досьє на Юрія Єханурова >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини