RU

Єхануров запевняє, що у справі торгівлі зброєю - його "хата з краю"

03.10.2008, 17:09

Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляє, що Збройні Сили України торгівлею зброєю не займаються. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Управлінні прес-служби Міноборони України.

"Ми нікому нічого не продаємо в принципі. Ми не продали жодного квадратного метра землі, жодного снаряду, жодного патрона. Все це ми пред'являємо законним способом тим, хто має право це робити", - сказав Міністр оборони України. Якщо це стосується експорту, додав Ю. Єхануров, то діє компанія "Укрспецекспорт".

"У свій час, коли відбувалися скандали із "Кольчугою", вдалося провести серйозну ревізію експорту. Тому зараз українська система контролю дуже жорстка. І ми можемо бути повністю спокійними, що наше озброєння потрапило кудись неналежно. Всі заяви, які ми чуємо - це питання звичайної конкуренції", - наголосив глава оборонного відомства.

Нагадаємо, раніше лідер фракції КПУ Петро Симоненко зажадав заслухати у Верховній Раді звіти Міністра оборони, виконувача обов'язків глави СБУ, Секретаря РНБОУ і керівника "Укрспецекспорту" щодо питання постачання українського озброєння у Кенію.

Досьє на Юрія Єханурова >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини