RU

Єхануров вдячний "регіоналам" за те, що вони не беруть участі у "травлі"

29.05.2009, 17:48

Міністр оборони України Юрій Єхануров вдячний Партії регіонів за те, що вони не беруть участь у "травлі".

Як повідомляє прес-служба Міноборони, відповідаючи на питання журналіста щодо можливого узгодження між Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем "атаки" на Міноборони, Ю.Єхануров повідомив: "Я знаю одне: лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що його фракція буде розглядати питання про мою відставку тільки після того, як отримає матеріали прокуратури".

"Скажу, що Віктор Федорович цією заявою наголошує: істина для нього дорожча, оскільки в цьому і є здоровий глузд. До речі, я завжди демонстрував свою повагу до Януковича. Позиція, яку зайняла його партія, - абсолютно нормальна і адекватна", - відзначив Ю.Єхануров.

"Це дуже правильна, зважена відповідь, і я вдячний за те, що регіонали не беруть участі у цькуванні", - сказав глава оборонного відомства України.

Нагадаємо, що напередодні відомство Ю.Єханурова звинуватили у корупції і фінансових зловживаннях внаслідок перевірки органами Контрольно-ревізійного управління України під керівництвом М.Сивульського. Результати перевірки на одному із засідань уряду озвучила Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко. Ю.Єхануров відкидає звинувачення і вимагає відставки М.Сивульського і вибачень Ю.Тимошенко.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин >>>

Скандал навколо Єханурова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини