RU

Єхануров в суді заявив, що Тимошенко була залежною від Росії

01.08.2011, 13:55
Єхануров в суді заявив, що Тимошенко була залежною від Росії - Фото
00d1afb260e376c5ae27485b2264e3b4.jpg

Єхануров в суді заявив, що Тимошенко була залежною від Росії
Екс-міністр оборони Юрій Єхануров (на фото) підозрює колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в залежності від російської сторони і зізнається у ворожому ставленні до неї. Про це йшла мова сьогодні в судовому засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, виступаючи у справі Тимошенко, Єхануров зазначив, що позиція російської сторони на газових переговорах взимку 2009 року була дуже жорсткою. Українська сторона, з його слів, не мала сильної позиції.

"Підписати такі угоди можна було тільки в умовах, коли ти в чомусь залежний", - сказав Єхануров, додавши, що викладає свою суб'єктивну точку зору.

При цьому Єхануров повідомив, що в 2000 році, коли він був першим віце-прем'єром в уряді Віктора Ющенка, до нього звернувся колишній головний фінансист Міноборони Росії генерал Георгій Олійник з вимогою, щоб уряд України взяв на себе борг компанії ЄЕСУ. Єхануров пояснив йому, що це неможливо. Через три дні Олійник був заарештований.

У свою чергу, адвокат Тимошенко Юрій Сухов поцікавився, чи немає у свідка ворожого відношення до підсудної. Зокрема, він спитав, за яких обставин Єхануров був звільнений з Кабінету міністрів, і чи не підіймалася тема корупційних порушень в очолюваному ним міністерстві (в 2009 році Єхануров опинився в центрі скандалу зі зловживаннями в оборонному відомстві, - ред.).

Єхануров зазначив, що в цьому випадку він не допускає жодних емоційних випадів і намагається об'єктивно викладати ситуацію.

Коли Тимошенко спробувала з'ясувати у Єханурова, чи відомо йому, що генерал Олійник був засуджений у справі, не пов'язаній з ЄЕСУ, в ході невеликої словесної суперечки Єхануров сказав: "Враховуючи наші з вами приязні, в лапках, стосунки... я толерантно відповідаю на питання".

Нагадаємо, очікується, що сьогодні свідчення у справі Тимошенко буде давати екс-міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський. Крім того, в приміщенні суда знаходяться екс-міністр науки і освіти Іван Вакарчук і екс-міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко.

Юрій Єхануров: біографія, новини>>>/
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини