RU

Єхануров відмовився розглядати "таємне питання" Тимошенко

22.04.2009, 11:11

Міністерство оборони України просить уряд виключити з порядку денного свого засідання у середу таємне питання, оскільки займає по ньому принципово іншу позицію. Про це йшлося сьогодні перед початком засідання уряду.

Після того, як Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко спитала, чи є у міністрів пропозиції щодо порядку денного, слово взяв Міністр оборони Юрій Єхануров і сказав: "Я пропоную зняти таємне питання, оскільки воно носить такий характер, який вимагає обов'язкового узгодження з Міністерством оборони. Міністерство оборони займає принципово іншу позицію, тому я прошу дати завдання, щоб його розглянули окремо, а потім винесли на засідання Кабінету Міністрів".

Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко при цьому відзначила: "Я думаю, ми його розглянемо, і якщо будуть заперечення, ми його знімемо".

Нагадаємо, "таємні питання" часто присутні на порядках денних засідань уряду. Часто вони стосуються кадрових перестановок, конкретніше про які стає відомо тільки після оприлюднення відповідних розпоряджень або постанов Кабміну на урядовому порталі.

Про "таємниці" Кабміну читайте тут>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини