RU

Єхануров просить Туреччину допомогти Україні з військовою реформою

24.09.2008, 12:55

Міністр оборони України Юрій Єхануров сподівається, що Туреччина допоможе Україні в процесі трансформації Збройних Сил. Про це він заявив під час зустрічі з Міністром національної оборони Турецької Республіки Мехметом Веджді в рамках візиту в Туреччину.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства оборони України, зокрема, глава українського оборонного відомства зазначив: "Я сподіваюся, що досвід перебування Туреччини в євроатлантических структурах допоможе українському війську в процесі трансформації і досягненні Збройними Силами України рівня армій провідних країн світу".

Крім того, Ю. Єхануров висловив своє задоволення рівнем співпраці, яка є між оборонними відомствами України і Туреччини. "Особливо це стосується співпраці в рамках загальної чорноморської групи військово-морської співпраці "Blackseafor" і операції "Чорноморська гармонія", - зазначив він.

Ю. Єхануров вдячний М. Веджді за можливість навчати українських військовослужбовців у закладах і центрах Збройних Сил Туреччини.

"600 наших військових пройшли підготовку в навчальному центрі "Партнерство заради миру" Збройних Сил Туреччини, ще 63 українських офіцери вчилися у вищих військових закладах Туреччини", - констатував Міністр оборони України.

Нагадаємо, українська військова делегація на чолі з Ю. Єхануровим перебуває з дводенним офіційним візитом в Анкарі.

Досьє на Юрія Єханурова>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини