Єхануров програв. Суд повернув Коновалюку військові звання

02.03.2009, 16:27

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні задовольнив позов народного депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка до Міністра оборони

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні задовольнив позов народного депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка до Міністра оборони Юрія Єханурова у зв'язку з позбавленням його військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "регіонала", В.Коновалюк вважає, що Ю.Єхануров намагався показати своє "єфрейторство" перед Верховним головнокомандувачем, але замість цього своїм аморальним вчинком остаточно дискредитував чинну владу.

Крім того, В.Коновалюк пов'язує дії Міноборони з його діяльністю як голови комісії парламенту із розслідування постачань зброї у Грузію. "Матеріалів слідчої комісії досить для імпічменту Президента. Саме ця обставина викликала величезне протистояння нашій роботі з боку Міністерства оборони, СБУ і Генпрокуратури", - прокоментував ситуацію В.Коновалюк.

Нагадаємо, раніше Ю.Єхануров своїм наказом скасував накази про присвоєння офіцеру запасу В.Коновалюку військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково". Цей наказ пояснювався тим, що "попередні накази про присвоєння В.Коновалюку військових звань в запасі не відповідали вимогам чинних на той час 31-й статті Закону "Про військовий обов'язок і військову службу" і пунктам 81 і 82 Тимчасового положення "Про проходження військової служби особами офіцерського складу".

Валерій Коновалюк: біографія і добірка новин>>>
Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Популярне