RU

Єхануров програв. Суд повернув Коновалюку військові звання

02.03.2009, 16:27

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні задовольнив позов народного депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка до Міністра оборони Юрія Єханурова у зв'язку з позбавленням його військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "регіонала", В.Коновалюк вважає, що Ю.Єхануров намагався показати своє "єфрейторство" перед Верховним головнокомандувачем, але замість цього своїм аморальним вчинком остаточно дискредитував чинну владу.

Крім того, В.Коновалюк пов'язує дії Міноборони з його діяльністю як голови комісії парламенту із розслідування постачань зброї у Грузію. "Матеріалів слідчої комісії досить для імпічменту Президента. Саме ця обставина викликала величезне протистояння нашій роботі з боку Міністерства оборони, СБУ і Генпрокуратури", - прокоментував ситуацію В.Коновалюк.

Нагадаємо, раніше Ю.Єхануров своїм наказом скасував накази про присвоєння офіцеру запасу В.Коновалюку військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково". Цей наказ пояснювався тим, що "попередні накази про присвоєння В.Коновалюку військових звань в запасі не відповідали вимогам чинних на той час 31-й статті Закону "Про військовий обов'язок і військову службу" і пунктам 81 і 82 Тимчасового положення "Про проходження військової служби особами офіцерського складу".

Валерій Коновалюк: біографія і добірка новин>>>
Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини