RU

Єхануров подякував ЗМІ за допомогу у тиску на Тимошенко

22.01.2009, 15:32

Міністр оборони України Юрій Єхануров переконаний, що без публічного обговорення проблеми із невиплатою грошового забезпечення армії, уряд навряд чи затвердив би рішення про відновлення цих виплат у повному обсязі. У зв'язку з цим глава оборонного відомства подякував всім представникам ЗМІ, котрі підняли дане питання.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства, Ю.Єхануров також спростував чутки про можливе скорочення на 50% розмірів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України в 2009-му році. "Ця інформація не відповідає дійсності. Подібних планів не було і жодних подібних рішень не приймалося", - заявив голова оборонного відомства.

Міністр оборони також повідомив, що рішення про відновлення виплати зарплат в повному обсязі військовослужбовцям було ухвалено 19 січня увечері, і, починаючи з 20 січня, гроші почали надходити на рахунки військового відомства. "З вчорашнього дня почалися виплати зарплат для військових за січень у повному обсязі", - відзначив Ю.Єхануров.

Нагадаємо, раніше Міноборони повідомляло, що у січні всі військовослужбовці України, в тому числі працівники Міністерства оборони і Генерального штабу, отримали на 50% менше заробітної плати.

Вчора у Міноборони повідомили, що за рішенням Міністра фінансів оборонному відомству додатково збільшили асигнування на 177,7 млн. грн., що дозволить у повному обсязі виплатити грошове забезпечення військовослужбовцям за січень.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини