RU

Єхануров поїхав у Крим перевіряти протиповітряну оборону

20.08.2008, 11:05

Сьогодні Міністр оборони України Юрій Єхануров прибув з робочою поїздкою до АР Крим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони, під час поїздки Ю.Єхануров планує перевірити стан бойової готовності частин і з’єднань Військово-Морських Сил ЗС України та військ протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗС України.Зокрема, перебуваючи у розташуванні бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України, що дислокується поблизу Севастополя, Міністр оборони перевірить організацію та несення бойового чергування з протиповітряної оборони держави військовими льотчиками цього з’єднання.

Також Ю. Єхануров спостерігатиме за перебігом навчання бригади надводних кораблів та тактико-спеціального навчання берегового ракетного дивізіону Центру морських операцій Військово-Морських Сил ЗС України.

У Севастополі Міністр оборони візьме участь в урочистій церемонії вручення ордерів і ключів від квартир офіцерам місцевого гарнізону. Зокрема, квартири отримають десять військовослужбовців з Севастополя та десять військових з Євпаторії.

Крім того, Ю. Єхануров зустрінеться з керівництвом місцевої влади Севастополя та презентувати Перспективний план комплексного будівництва житла для військовослужбовців Збройних Сил України та доступного житла для громадян України на землях військових містечок Міністерства оборони України.

Досьє на Юрія Єханурова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини