RU

Єхануров окрасою Дня Незалежності зробить танк

03.06.2009, 15:58

Міністерство оборони України пропонує залучити до участі в параді до Дня Незалежності 37 літальних апаратів, зокрема 8 гелікоптерів, а також 21 одиницю наземної техніки. Про це заявив Міністр оборони Юрій Єхануров.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони, Ю.Єхануров відзначив: "Міністерство оборони пропонує до участі в параді до Дня Незалежності всього 21 одиницю наземної техніки, яка буде виставлена на виставці". Він наголосив, що окрасою виставки військової техніки до Дня незалежності стане новий танк "Оплот".

"На День Незалежності громадян чекає ще один сюрприз, який ми підготуємо вперше в Україні, але поки що для цього треба провести велику роботу", - додав він. Ю.Єхануров уточнив, що виставка військової техніки буде організована на майданчику біля Українського дому у Києві.

Він також повідомив, що до участі в параді Міністерство оборони України пропонує 37 літальних апаратів, зокрема 8 гелікоптерів. За словами голови оборонного відомства, вартість проведення такого параду військової техніки буде визначена після затвердження пропозицій Міністерства оборони. "Поки що не затверджено план параду. Якщо не буде проходження техніки, то для цього не буде потрібна попередня підготовча робота і пальне. Остаточне рішення, очевидно, буде наступного тижня", - сказав Ю.Єхануров.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини