RU

Єхануров обіцяє військовим у 2008 році видати 8 тис. квартир

18.07.2008, 14:19

У 2008 році Міністерство оборони України планує видати військовослужбовцям 8 тисяч квартир. Найближчим часом, починаючи з цього тижня і до Дня незалежності, в оборонному відомстві планують вручити 652 ордери військовослужбовцям у всіх регіонах. Про це заявив Міністр оборони України Юрій Єхануров.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, Ю. Єхануров зазначив: "Ми націлені на 8 тисяч квартир, і ми спробуємо реалізувати цю цифру". За його словами, найскладніша ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців, порівняно з іншими містами України, наразі склалася у Києві.

"Для прикладу, один із офіцерів у відставці зміг отримати рішення суду, яким заборонялася видача квартир усім іншим офіцерам у Києві, доки його не буде забезпечено житлом. Виконуючи рішення суду, ми запропонували йому квартиру, а він не хоче її отримувати, оскільки ця квартира його не влаштовує", - сказав Міністр оборони.

Крім того, глава оборонного відомства звернув увагу на те, що у Києві житло значно дорожче порівняно з регіонами. "Введення житла у столиці планується у кінці 3-го кварталу і у 4-му кварталі. Саме у цей період ми розраховуємо на поліпшення бюджету та на наповнення спецфонду. Усі ми знаємо, що у другому півріччі завжди виділяється більше коштів, ніж у першому, і я сподіваюся, що основне просування по видачі квартир у Києві буде саме у другому півріччі", - зазначив Ю. Єхануров.

Досьє на Юрія Єханурова >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини