RU

Єхануров не виключає повернення в уряд

28.10.2009, 09:26

Перший заступник глави Секретаріату Президента, голова Київської міської організації "Нашої України" Юрій Єхануров не виключає свого повернення в уряд

"Я зараз займаюся судовими справами. Йде розгляд мого позову в Апеляційному суді, тому є цілком реальний варіант. Зачитаю вам цитату з рішення Окружного адміністративного суду: "Питання звільнення Міністра оборони України носить виключно політичний характер, з виконанням позивачем своїх обов'язків на посаді Міністра оборони України не пов'язане". Це формулювання, яке виніс Окружний адміністративний суд. І це означає, що всі брехливі звинувачення Прем'єр-міністра були відкинуті", - цитує політика прес-служба партії.

Нагадаємо, 5 червня Верховна Рада звільнила Ю.Єханурова з посади Міністра оборони. Це сталося після того, як ГоловКРУ оприлюднило результати трьох епізодів перевірки Міністерства оборони, за якими було виявлено значні порушення. Йдеться про організацію харчування військовослужбовців, відчуження земель і про поставки паливно-мастильних матеріалів.

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини