RU

Єхануров назвав потенційних противників України

18.11.2008, 09:30

Єхануров назвав потенційних противників України
Країни, що мають територіальні претензії до України, можуть нести потенційну небезпеку незалежності української держави. Про це заявив Міністр оборони України Юрій Єхануров в ефірі телеканалу "ICTV".

За словами Ю.Єханурова, Україна повинна дуже серйозно вивчити проблему територіальних претензій з боку інших держав.

Так, відповідаючи на питання, хто є потенційним противником України, Ю.Єхануров сказав: "Я вважаю, що той, хто має територіальні претензії до України, ми повинні серйозно розглядати ці напрями".

На питання хто ці потенційні противники України, Міністр відповів: "Я їхав сюди і читав матеріали щодо гирла Дунаю. Зараз говорять про те, що острів Зміїний в судах. Севастополь зазнає великих сумнівів деким. Щодо Тузли ми вже давно говоримо, але питання не в Тузлі, а питання в тому, що там цілий шельф Чорного і Азовського морів. Питання в тому, що там нафта, що там газ, і що до цього газу не дають добратися. Ми намагалися це зробити. Ми зробили все, щоб хоч би перший кубометр підняти. Але прийшли люди, які дуже добре розбираються в газі і вони зробили все для того, щоб цей газ не порушити. А тепер є питання території, а тепер є питання кордонів. Тепер глибокодумно говорять: а ви знаєте, у нас ще не делімітовані кордони. Не делімітовані тому, що в Азовському і Чорном морях стільки газу і нафти, що Україні досить повністю забезпечити свої потреби. Питання тільки в тому, коли ми почнемо це добувати".

Міністр вважає, що Україна має активніше вирішувати питання, що стосуються питань безпеки.

Досьє на Юрія Єханурова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини