RU

Єхануров назвав найзатопленіший район Західної України

01.08.2008, 11:32

Міністр оборони України Юрій Єхануров констатує, що у Верховинському районі Прикарпаття склалася найбільш важка ситуація внаслідок повені. Із 43 населених пунктів Верховинського району 38 залишаються "відрізаними".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, Ю. Єхануров відзначив: "Я ознайомився з роботою військовослужбовців Збройних Сил України на територіях найбільш складних районів Івано-Франківщини. У Верховинському районі ситуація найскладніша".

За словами Ю. Єханурова, із 43 населених пунктів Верховинського району 38 залишаються "відрізаними". "Дороги там перекриті, немає мостів. Тому нашим головним завданням є забезпечення доставки у ці відрізані населені пункти продовольства та питної води", - наголосив він.

Міністр оборони України також зазначив, що на Прикарпатті військовослужбовці Збройних Сил України працюють у тісній взаємодії з місцевими органами влади різних рівнів. "Наші військовослужбовці створюють переправи, там, де це необхідно. Ми також допоможемо побудувати на окружній дорозі Івано-Франківська міст. Я ухвалю відповідне рішення і найближчим часом з резерву ми привеземо сюди міст і змонтуємо його. А поки що буде працювати тимчасовий міст, монтаж якого вже завершується", - повідомив Ю. Єхануров.

Досьє на Юрія Єханурова >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини