RU

Єхануров каже, що Україні ніхто не забороняв продавати зброю Грузії

04.08.2008, 16:03

Міністр оборони Юрій Єхануров заявляє, що звинувачення на адресу України в незаконних постачаннях зброї в Грузію безпідставні. Про це він сказав під час робочої поїздки до Чернівецької області, в якій він супроводить Президента України Віктора Ющенка.

Зокрема, Міністр наголосив, що в Україні функціонує відповідна державна структура "Укрспецекспорт", яка уповноважена продавати зброю за кордон, відповідно до вимог внутрішнього та міжнародного законодавства.

"Якщо українську зброю хтось купує, то це означає, що вона користується попитом у світі. Ми маємо надлишок зброї і намагаємося його продавати, але лише в ті країни, стосовно яких немає міжнародного ембарго на торгівлю зброєю", - зауважив Ю. Єхануров. Він також повідомив, що стосовоно Грузії не введено жодних міжнародних санкцій щодо операцій на продаж-купівлю зброї, - повідомляє "Українська правда". Водночас, Ю. Єхануров наголосив, що ці звинувачення є безпідставними.

Нагадаємо, 1 серпня загострилась ситуація в зоні грузинсько-осетинського конфлікту. У ніч на суботу в перестрілці в зоні конфлікту з осетинського боку загинули 6 та поранилися 15 людей, з грузинського боку поранення різного ступеня важкості одержали 9 громадян. Миротворчі сили заявили, що перестрілку спровокувала грузинська сторона. Водночас, Тбілісі стверджує, що першою стрілянину почала південно-осетинська сторона, а грузини були змушені відкрити вогонь у відповідь.

2 серпня Президент Південної Осетії Едуард Кокойті звинуватив Україну та США в постачанні зброї в Грузію. За його словами, саме Київ та Вашингтон направили до Тбілісі снайперські гвинтівки, які напередодні використовувались під час перестрілки.

Досьє на Юрія Єханурова >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини