RU

Хан: Інвестуючи в Україну, Європа інвестує в своє майбутнє

28.04.2015, 14:04
Хан: Інвестуючи в Україну, Європа інвестує в своє майбутнє - Фото
Йоханнес Хан
Коли Європа інвестує в Україну, вона інвестує в своє власне майбутнє. Про це заявив єврокомісар з розширення і європейської політики сусідства Йоханнес Хан, виступаючи на Донорській конференції в Києві.

"Якщо ми, європейці, будемо інвестувати в Україну, ми будемо інвестувати у своє майбутнє. Тому ми теж зацікавлені у процвітаючій Україні", - підкреслив він.

На думку Хана, єдиний спосіб розкрити потенціал України - це провести реформи. Труднощі, які українські громадяни переживають зараз - високі комунальні тарифи, високий рівень конкуренції для бізнесу після імплементації угоди про зону вільної торгівлі з ЄС - це необхідна ціна за довгостроковий позитивний результат, переконаний єврокомісар.

Незважаючи на всю допомогу з боку ЄС, Україна повинна сама підготувати себе до асоціації та зони вільної торгівлі. Хан вказав, що в країні є ряд проблем, які тягнуть її назад. "Одна з них - енергоспоживання... Україна споживає в 10 разів більше газу, ніж це реально потрібно. І так відбувається не тільки через діряві труби, але ще й тому, що великі промисловці України незаконно використовують газ для своїх цілей. Сподіваюся, Україна зможе вирішити цю проблему", - сказав Хан.

ЄС, зі свого боку, готовий надавати всіляку підтримку в реформуванні системи управління та економіки України. "Ми на вашому боці, ми до ваших послуг, ми будемо раді вам допомогти", - уклав Хан.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини