RU

Керувати підготовкою до Євро-2012 буде бюро при Кабміні

19.11.2008, 16:30

Кабінет Міністрів створив Координаційне бюро з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Євро-2012 в складі Секретаріату Кабміну. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Відповідну постанову про вдосконалення системи управління підготовкою і проведенням в Україні Євро-2012 прийнято сьогодні на засіданні Кабміну.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Васюник повідомив, що керівником координаційного бюро стане перший заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Ілля Шевляк. Штат бюро становитиме 50 осіб у межах наявної чисельності Секретаріат Кабміну і не вимагає нових штатних одиниць і додаткового фінансування з бюджету.

Крім того, своєю сьогоднішньою постановою Кабмін легалізував інститут національних координаторів, якими є, як правило, перші заступники або заступники керівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, які відповідають за реалізацію галузевих програм при підготовці до Євро-2012. Таких координаторів - 17. "Це національні координатори з питань підготовки транспортної інфраструктури, - зокрема, аеропортів, автошляхів, спортивної інфраструктури, інфраструктури розміщення, - а також інші національні координатори, в тому числі функціональні, з питань правового забезпечення підготовки України до Євро, з питань фінансового забезпечення, економічного забезпечення і так далі", - сказав І.Васюник.

Діяльність координаційного бюро і національних координаторів буде узгоджуватися Кабінетом Міністрів і профільним Віце-прем'єр-міністром і складе державну команду управлінців з підготовки України до проведення Євро-2012.

Коментуючи рішення уряду, І.Васюник зазначив, що неодноразово в підсумкових звітах експертів UEFA і в рішеннях Наглядової ради UEFA України вказували на неефективність структури такого управління. Крім того, керівництво UEFA було стурбоване наявністю політичних ризиків при підготовці України до Євро-2012, - зокрема, ризиків дострокових виборів.

"Рішення про організацію Координаційного бюро при Секретаріаті Кабінету Міністрів мотивоване, в тому числі, і тим, що Секретаріат Кабінету Міністрів є структурою, яка найменше залежить від політичного впливу, від змін складу уряду, від розвитку політичної ситуації. У Секретаріаті Кабінету Міністрів формується професійна структура, в якої є чітко визначені функції виключно на період підготовки до проведення в Україні Євро-2012 ", - підсумував І.Васюник.

Нагадаємо, крім того, сьогодні Кабінет Міністрів прийняв рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Рішення було прийнято в зв'язку з реорганізацією системи управління підготовкою України до Євро-2012. Національне агентство, відповідно до рішення Кабінету Міністрів, має бути ліквідовано в тримісячний строк.

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини