Кернес обіцяє прихильникам Свободи зламати руки і ноги за Леніна

Кернес обіцяє прихильникам Свободи зламати руки і ноги за Леніна - Фото
22.02.2013, 23:56

Мер Харкова заявляє, що готовий виділити особисті кошти на відновлення пам'ятника Леніну в місті Охтирка

Харківський міський голова Геннадій Кернес пообіцяв зламати руки і ноги тим, хто приїде до Харкова, щоб зносити пам'ятники радянському диктатору Володимиру Леніну. Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер, звертаючись до народного депутата від ВО Свобода Ігоря Мірошниченко.

"Я запрошую вас в місто Харків, на центральну площу, площу Свободи - ви ж партія Свобода, - де стоїть пам'ятник Володимиру Іллічу Леніну, і якщо ви тільки спробуєте його зламати, я як харківський міський голова кажу: я вам зламаю дві руки і дві ноги", - заявив Кернес, назвавши Мірошниченко "молодим франтом, який причепив собі депутатський значок".

"Ви приїжджайте сюди в Харків, а не в Охтирку, і ви все зрозумієте, де ваше місце", - підкреслив мер Харкова.

Також Кернес зазначив, що знесення Леніна розколює суспільство і заявив, що готовий надати особисті кошти жителям Охтирки для відновлення пам'ятника. "Коли ми в Харківській міській раді прийняли рішення демонтувати пам'ятник совєтській владі... Ви тільки вдумайтеся: тому що радянська влада була підписана у нас, в місті Харкові, коли Харків був столицею. Ми його демонтували і вирішили перенести його в сквер, якому ми дали ім'я Совєтської України. Це цивілізований шлях", - сказав він.

Як повідомлялося, 15 лютого в місті Охтирка Сумської області більше десяти прихильників партії Свобода на чолі з народним депутатом Ігорем Мірошниченком зруйнували пам'ятник лідеру Жовтневого перевороту, радянському диктатору Володимиру Леніну. За фактом події співробітники міліції почали кримінальне провадження за ст.296 КК України (хуліганство).

Досьє на Геннадія Кернеса