RU

Керівники Адміністрації Президента голосують у Раді

02.03.2010, 14:40

Нові керівники Адміністрації Президента, призначені Президентом Віктором Януковичем у день інавгурації 25 лютого, зареєстровані на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховної Ради. Їхні прізвища є в базі електронної реєстрації за 2 березня з поміткою "присутній".

Як показує статистика реєстрації народних депутатів на сайті Верховної Ради, в парламенті сьогодні зареєстровані глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, його перший заступник Ірина Акімова, заступники Ганна Герман і Станіслав Скубашевський, а також новий керівник Державного управління справами Андрій Кравець.

У голосуваннях Ради керівники Адміністрації також брали участь - зокрема, при розгляді законопроекту про повернення до держвласності майнового комплексу ТОВ "Херсонський машинобудівний завод". І.Акімова, С. Льовочкін, С.Скубашевський і А.Кравець при вирішенні цього питання проголосували "за" прийняття законопроекту за основу, і тільки Г.Герман - не голосувала.

Водночас парламентські кореспонденти ЛІГАБізнесІнформ керівників Адміністрації Президента, що формально залишаються членами фракції Партії регіонів, у Верховній Раді сьогодні не бачили. Це може свідчити про те, що голосували не особисто "сумісники", а парламентські картки.

Заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ цю ситуацію, сказав: "У нас є 20 днів для того, щоб унормувати це питання згідно із законодавством (тобто позбавити "сумісників" їхніх депутатських мандатів, - ред.)".

Відповідаючи на питання, як це співвідноситься з індивідуальним голосуванням народних депутатів, О.Єфремов наголосив: "Ви ж знаєте, що ми голосуємо консолідовано з багатьох питань, тому коли рішення приймається фракцією, йде голосування депутатів. А ви не ставите собі питання, чому окремі депутати з БЮТ більше двох років були в уряді?"

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини