RU

Кендзер "розкусив" сценарій Тимошенко

13.10.2008, 12:07

Народний депутат від фракції НУНС Ярослав Кендзер вважає, що Юлія Тимошенко сьогодні діє "за прописаним у 2007 році сценарієм Януковича-Симоненка-Мороза". За його словами, лідер БЮТ боїться втратити посаду Прем'єра і "не знає, куди дівати людей Луценка і всіх тих, кому вона пообіцяла місця у списку".

Як повідомляє Інтернет-представництво НУНС, Я. Кендзер відзначив, що "великі" юристи Портнов і Писаренко намагаються рейдерськими методами тиснути на суди". "Вони, напевно, внаслідок своєї "професійності" не знають, що питання про те, конституційний Указ Президента чи ні, має вирішуватися не в районних, а у Конституційному Суді", - наголосив політик.

На його думку, "БЮТівці" вже давно засвоїли рейдерські методи, "які вони до того практикували і з землею, і з підприємствами". "Тому зараз вони намагаються використати вже освоєні ними "технології" для зриву дострокових виборів", - вважає партієць.

На переконання Я. Кендзера, Ю. Тимошенко свідомо зриває дострокові вибори. "Адже вона боїться втратити посаду Прем'єра і не знає, куди дівати людей Луценка і всіх тих, кому вона пообіцяла місця у списку", - сказав нардеп.

Парламентар прогнозує, що на дострокових виборах БЮТ не одержить стільки мандатів, скільки у нього є зараз. "А Юлії Володимирівні необхідно не тільки "пригріти" у списку своїх людей, але й провести до парламенту зрадників, які перейшли на її сторону. Тимошенко розуміє, що дострокові вибори тільки ослаблять її позиції, тому і не хоче їхнього проведення", - підсумував Я. Кендзер.

Нагадаємо, Апеляційний адміністративний суд Києва переніс на 13 жовтня розгляд скарги Секретаріату Президента України на рішення Окружного адміністративного суду столиці, який задовольнив позов БЮТ і зупинив виконання дії Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини