RU

Катеринчук знову значиться директором ТВі у держреєстрі

24.04.2013, 13:57
Катеринчук знову значиться директором ТВі у держреєстрі - Фото
43df99fbb39e5cf944acad86e43f289d.jpg
В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб (ЄДР) директором телеканал ТВі замість  Артема Шевченка знову вказана Наталія Катеринчук. Про це свідчить відкрита інформація з реєстру.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ із зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримла Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини