RU

Катеринчук просить Ющенка та Тимошенко виділити допомогу звільненим українським морякам

09.07.2008, 15:49

Європейська партія України звертається до Президента України Віктора Ющенка, Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко стосовно необхідності надання матеріальної та моральної допомоги звільненим українським морякам - заручникам німецького суховантажу "Lehmann Timber" та їхнім сім'ям. Про це йдеться в заяві Європейської партії з приводу звільнення заручників-українців у Сомалі, текст якої має у своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

"Разом із тим, ми вважаємо за необхідне відмітити на державному рівні всіх, хто брав безпосередню участь у звільненні заручників", - зазначають партійці.

Крім того, Європейська партія України привітала звільнених українців та всіх інших уже колишніх заручників зі змогою повернутися на Батьківщину. "Ми вважаємо, що звільнення заручників-українців стало можливим завдяки професіоналізму представників Міністерства закордонних справ України, Служби безпеки України та представників інших відомств країни", - зазаначили представники Європейської партії.

Також партійці висловили надію, що громадяни України і надалі не залишаться без допомоги держави, незалежно від того, в якому куточку земної кулі вони знаходяться, і в якій скрутній ситуації перебувають.

Нагадаємо, раніше Сомалійські пірати звільнили захоплене німецьке судно "Lehmann Timber", на борту якого знаходилися громадяни України.

Понад місяць тому, 28 травня цього року в Аденській затоці сомалійські пірати захопили німецьке судно "Lehmann Timber". На борту захопленого судна знаходилися 15 осіб, у тому числі чотири громадянини України.

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини