RU

Катеринчук голосував проти виходу НУНС із коаліції

03.09.2008, 11:21

На засіданні фракції "Наша Україна - Народна самооборона" глава Європейської партії України Микола Катеринчук голосував проти виходу фракції НУНС зі складу демократичної коаліції. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Європейської партії України.

У заяві сказано, що Європейська партія України виступає послідовними прихильником єдності демократичних сил у парламенті. "Не можна робити демократичну коаліцію заручницею і жертвою політичної війни між Банковою і Грушевського.Ми закликаємо розпочати процес відновлення єдності демократичних сил. Однак це має відбуватися не згори, що є наразі неможливим, а з місцевих регіональних організацій усіх демократичних партій. Демократичні сили мають забезпечувати єдність не мовою ультиматумів, а шляхом політичного діалогу та пошуку компромісів на базі спільних цінностей", - наголосили в партії.

"Європейська партія України виступає проти руйнування коаліції демократичних сил, вважає що це може спричинити чергову парламентську кризу та дестабілізацію політичної ситуації в Україні. Громадяни втомилися від політичних чвар та чекають від парламентарів плідної законотворчої роботи спрямованої на здійснення дієвих ринкових реформ, прийняття Податкового кодексу та інших законів, здатних покращити їх добробут", - йдеться в заяві.

Європейська партія України ініціює "негайне скликання "круглого столу" за участю лідерів політичних партій, котрі входять до складу демократичної коаліції, для пошуку шляхів виходу з нинішньої кризи та відновлення єдності демократичних сил..

Нагадаємо, вчора парламентська фракція "Наша Україна - Народна самооборона" ухвалила рішення про вихід із коаліції з БЮТ. Відповідне рішення підтримали 39 народних депутатів, у тому числі Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк. Раніше глава Секретаріату Президента Віктор Балога заявив, що із кризової ситуації, яка склалася в існуючій коаліції та в парламенті існує три виходи, один з яких - нова коаліція у складі БЮТ, Партії регіонів та НУНС.

Детальніше про події в парламенті >>>

Досьє на Миколу Катеринчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини