Каталонія ухвалила резолюцію про незалежність від Іспанії

09.11.2015, 14:50
Каталонія ухвалила резолюцію про незалежність від Іспанії - Фото
Фото: EPA

Політичні сили в Каталонії, підтримуючі ідею сепаратизму, сподіваються, що цей крок - початок процесу, який завершиться від'єднанням від Іспанії

Сьогодні, 9 листопада, місцевий парламент Каталонії проголосував за резолюцію, яка відкриває шлях до отримання незалежності від Іспанії. Про це пише Deutsche Welle  з посиланням на Reuters.

Таким чином, було покладено початок реалізації процесу, який, як сподіваються політичні сили, що підтримують ідею відокремлення, зрештою, завершиться виходом цієї провінції зі складу Іспанії.

Центральний уряд в Мадриді, вже заявив, що має намір заблокувати цю ініціативу. Конституція Іспанії, як відомо, не передбачає можливості виходу будь-якої провінції зі складу держави.

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой, який сподівається на переобрання на загальних виборах у грудні, пообіцяв, що домагатиметься блокування сьогоднішньої резолюції каталонського парламенту в судовому порядку.

Нагадаємо, за результатами вересневих виборів більшість місць у парламенті отримали прихильники незалежності Каталонії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами