RU

Касьянов: Путіну потрібна війна для підтримки своєї влади

03.08.2015, 12:44
Касьянов: Путіну потрібна війна для підтримки своєї влади - Фото
Михайло Касьянов (фото - kasyanov.ru)
Опозиціонер і колишній прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов вважає, що президенту Росії Володимиру Путіну потрібна нинішня війна, щоб підтримувати свою владу. Про це він заявив в інтерв'ю Українській правді.

"У Путіна є дилема - з одного боку, йому не потрібна війна і проблеми в економіці і він не хоче реагувати на санкції, з іншого боку, йому потрібна війна, щоб утримувати владу. Яким чином? Ефект мобілізації", - вважає він.

За словами Касьянова, це дозволяє утримувати населення Росії під контролем. "І тому всі пояснення зводяться до зовнішнього ворога. Зовнішній ворог - США і Євросоюз, який, у розумінні Путіна, заблукав, який не розуміє, де його щастя, що воно тут, в Росії, а не у співпраці зі США і Канадою. ... Набір пояснень для населення простий: "ми захищаємося, всі в окопи, плечем до плеча, на нас нападають, нас хочуть позбавити нафти і газу, суверенітету, поневолити", - сказав Касьянов.

На думку Касьянова, така ситуація може протривати недовго і вже наступного року Путіну доведеться визначатися з Україною, оскільки російська економіка не витримає. "Путін злиться і не розуміє, чому Захід не погоджується на російські умови вирішення українського питання, зокрема - спецфедералізацію східних областей, їх фінансування та відновлення України", - каже він, і додає, що Захід на такі умови не піде.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини